NNT obojek proti klíšťatům pro psy – 29 až 39 cm - šedý

Značka: NNT PRODUCTS

Vysoce účinný obojek proti klíšťatům pro psy s obvodem krku od 29 do 39 cm, poskytující spolehlivou ochranu během venkovních aktivit. Užijte si procházky v přírodě s vašimi parťáky bez jakýchkoli starostí. Vyrobeno s láskou v ČR  

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na vyžádání
Kód: 111
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
NNT obojek proti klíšťatům pro psy – 29 až 39 cm - šedý
Značka: NNT PRODUCTS
PŘÍRODNÍ
PŘÍRODNÍ
Používáme pouze přírodní aktivní složky
BEZ CHEMIKÁLIÍ
BEZ CHEMIKÁLIÍ
Výrobky neuvolňují žádné chemické látky
RUČNĚ V ČESKU
RUČNĚ V ČESKU
Zaručujeme lokální výrobu s láskou
BEZ ZÁPACHU
BEZ ZÁPACHU
Už žádné nepříjemné zápachy

Milujete svého mazlíčka a rádi s ním trávíte čas v přírodě? Ale bojíte se, že by mohl být napaden klíšťaty a vystaven riziku přenosu nebezpečných nemocí?

S našimi novými obojky proti klíšťatům se už nemusíte obávat. Tyto obojky nabízejí přirozené a spolehlivé řešení, které využívají inovativní technologie, aby váš mazlíček zůstal v bezpečí před klíšťaty.

Účinnost obojků spočívá ve vysílání elektromagnetických vln, které klíšťata odpuzují, aniž by si na ně vytvořila imunitu. A co je nejlepší, síla vysílaného signálu je dokonce až 1000x slabší než emitace mobilního telefonu. Obojek je velmi jednoduchý na použití a zcela bezpečný pro každé zvíře, s kterým pejsek přijde do kontaktu – nezapáchá a do srsti mazlíka nevypouští žádné chemikálie, což znamená, že je vhodný i pro pejsky s citlivou srstí na chemické látky. Obojek je také naprosto neškodný pro kojence a malé děti, nedráždí kůži ani oči.

Jednoduše řečeno, už nemusíte volit mezi ochranou proti klíšťatům a zdravím vašeho mazlíčka – teď můžete mít obě věci zároveň.

Výrobu našich obojků zajišťujeme ručně v naší vlastní laboratoři v České republice, s láskou a pečlivostí, což vám poskytuje jistotu, že jsou vyrobeny s ohledem na kvalitu a přírodu. A důkladně jsme jeho účinnost otestovali: při správném používání vydrží až 6 měsíců a je kompletně odolný vůči vodě.

Přizpůsobte velikost Obojek je určen pro psy s obvodem krku od 29 do 39 cm. Délka je přizpůsobitelná a lze ji snadno upravit podle potřeb vašeho mazlíčka. Tato velikost je ideální pro psíky menších a středních plemen. Za účelem zajištění pohodlného a bezpečného nošení obojku pro vašeho čtyřnohého přítele, bychom vám doporučili změřit obvod jeho krku. Tento krok zajistí správnou velikost obojku.

Výhody:

 •  Spolehlivá ochrana před klíšťaty.
 •  Klíště si na odpuzující vlny nezvykne.
 •  Vysílá vlny pouze vlastní tělu mazlíčka.
 •  Neuvolňuje žádné chemické látky a nezapáchá.
 •  100 % absence chemických a toxických účinků.
 •  Vhodný pro pejsky a kočky citlivé na chemické látky.
 •  Při správném používání působí až 6 měsíců.
 •  Odolný vůči vodě.
 •  Ručně vyráběný.
 •  Testovaný v České republice a Polsku.
 •  Bezpečný pro ostatní domácí mazlíčky.
 •  Neruší ostatní domácí mazlíčky.

Neváhejte a přidejte NNT obojek proti klíšťatům do výbavy svého pejska na veškeré výlety do přírody! S jeho funkčností a pohodlností budete chránit svého mazlíčka a můžete si společně užít krásy přírody bez obav z klíšťat.

1) Vyjměte obojek z ochranného obalu. 2) Rozepněte obojek. 3) Nasaďte obojek na krk zvířete. 4) Utáhněte obojek. 5) Obejděte ho rukou a ujistěte se, že je dostatečně těsný, ale zároveň pohodlný pro Vaše zvíře. Mezi krkem a obojkem by měl být prostor pro 2 prsty. 6) Pokud potřebujete upravit velikost obojku, najděte přezku umístěnou na obojku. 7) Uvolněte přezku a přizpůsobte pomocí spony velikost obojku tak, aby seděl pohodlně kolem krku Vašeho zvířete. 8) Po nastavení velikosti obojku upevněte přezku zpět a zkontrolujte, zda je obojek stále dostatečně těsný a pohodlný pro Vaše zvíře. 9) Pro zajištění správné funkčnosti obojku se musí aktivní složka po celou dobu dotýkat srsti psa. 10) Obojek proti klíšťatům by měl být nošen po dobu, kdy je Vaše zvíře vystaveno riziku infekce klíšťaty. Pozn.: Výrobce neodpovídá za důsledky používání výrobku v rozporu s jeho zamýšleným účelem použití. Složení: silikon, oxid křemičitý

Dodatečná doporučení:

Je důležité příležitostně kontrolovat, zda je obojek Vašeho mazlíčka pevně připevněn, aby se aktivní složka dotýkala srsti. Pokud se obojek výrazně znečistí, doporučujeme jemně otřít aktivní složku vlhkým hadříkem, aby zůstala zachována jeho účinnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: