O nás

V NNT Products se snažíme umožnit všem, aby si plně užili přírodu a její přínosy bez obav. Naše společnost byla založena s cílem poskytovat co nejúčinnější, nejekologičtější a tělu šetrné výrobky, které vám pomohou strávit čas v přírodě v bezpečí. Jsme outdooroví nadšenci, máme zkušenosti z první ruky a víme, jak důležité je mít klid v duši, když se pohybujete v přírodě.

Naším cílem je zajistit, aby všichni, kteří se rádi v přírodě pohybují, měli přístup k našim revolučním technologiím a výrobkům. Věříme, že každý by měl mít možnost si užít pobyt v přírodě bez obav z klíšťat a dalších škůdců. Proto jsme s pomocí vědeckého týmu vyvinuli náramek proti klíšťatům, který využívá naší nejmodernější technologie – a je vhodný pro každého!

Jelikož jsou pro nás domácí mazlíčci součástí rodiny a nechceme, ať jsou vystaveni chemickým látkám, vyvinuli jsme také obojek proti klíšťatům, který je spolehlivě chrání před klíšťaty během výletů do přírody. S námi můžete mít jistotu, že vaši nejlepší kamarádi jsou v bezpečí a mohou si užít přírodu plnými doušky.