Nejčastější dotazy

 

Náramky

Náramky fungují na principu vysílání elektromagnetických vln, které působí odpudivě na klíšťata. Frekvence odpuzující klíšťata jsme nahráli do mikrokrystalů minerální povahy (například přírodního křemíku), který je schopen uchovat informace, podobně jako se tomu děje u počítačových médií. Díky vodivosti našeho těla se po styku s kůží účinná frekvence aktivuje a distribuuje do celého těla. Náramek vysílá vlny pouze tělu vlastní, takže je bez omezení vhodný pro všechny věkové skupiny, včetně dětí. Vysílané vlny jsou až 1000x slabší než emitace mobilního telefonu. Náramek je jednoduchý na použití a bezpečný pro každého – nezapáchá a neobsahuje žádné chemikálie, což znamená, že je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou nebo trpícími ekzémy a dermatitidami.

Ano, produkty prošly dermatologickými testy v laboratoři v Polsku a byly také testovány na účinnost na přírodovědné univerzitě v Lublinu v Polsku. Ze zprávy z Univerzity Lublin vyplývá, že použitá technologie má prokázanou účinnost u zvířat.

Během rozsáhlého testování byla prokázána vysoká účinnost náramků. Avšak správnou funkčnost lze zajistit pouze DŮSLEDNÝM dodržováním návodu použití. Veškeré instrukce najdete v popisu produktu nebo na obalu zakoupeného výrobku. I přesto, že věříme v účinnost našeho produktu proti klíšťatům a máme prokázanou spolehlivost, nikdy není možné zaručit jeho 100% účinnost a funkčnost, což by mělo platit všeobecně pro jakýkoli produkt. Věříme v transparentnost a odpovědný přístup ke svým zákazníkům, a proto se vyhýbáme zavádějícím tvrzením.

V oblastech velmi silně osídlenými parazity, se může stát, že se na vás klíště dostane. Náramek ale konstantně vysílá vlny, které klíště odpuzuje. Tím se pro klíště stanete nežádoucím hostitelem a nepřisaje se na vás. I přesto ale doporučujeme občas zkontrolovat oblečení a odhalené části těla, zda se na vás klíště nevyskytuje.

V případě správného používání produktu je účinnost až 6 měsíců.

Ano! Náramek je absolutně neškodlivý pro kojence, děti a těhotné ženy. Náramek je netoxický, šetrný k životnímu prostředí a funguje bez uvolňování jakýchkoli chemikálií nebo pachů.

Pásek se upevňuje pomocí silného suchého zipu, díky kterému si můžete nastavit velikost pásku dle vaší potřeby.

Pokud bude náramek používán v souladu s doporučeními, může poskytovat ochranu až 6 měsíců. Nicméně, si po každé sezóně pořiďte nový náramek, aby byla zajištěna nejvyšší účinnost.

Teoreticky ano. Produkt je ale koncipován tak, aby byl nošen na zápěstí. Při upevnění na kotník může dojít k jeho ztrátě. 

Ano, výrobek byl testován i v prostředí u moře a jeho účinnost zůstala nezměněna.

Používání náramku není omezeno při jakémkoli onemocnění. Je tedy naprosto bezpečný i pro osoby s kardiostimulátorem.

Před vystavením se rentgenovým zářením umístěte náramek do ochranného obalu, který je součástí balení.

Ne, produkt je určen výhradně pro lidi. Nicméně v nabídce máme také obojky proti klíšťatům pro psy a kočky.

Nedoporučujeme nošení chytrých hodinek nebo GPS hodinek na stejné ruce jako ochranný náramek proti klíšťatům. To je způsobeno tím, že elektromagnetické vlny emitované chytrými hodinkami jsou mnohonásobně silnější než vlny vysílané náramkem, což může narušit přenos vln a způsobit, že náramek bude méně účinný v boji proti klíšťatům. Proto je vhodné nosit náramek na opačné ruce, kde nebude v blízkosti jiných elektronických zařízení.

Dle provedených dermatologických testů v laboratoři v Polsku nebyl zaznamenán žádný výskyt vyrážek po nošení NNT náramku. Můžete se tedy spolehnout na to, že náramek je antialergický a bezpečný pro vaši pokožku.

Při správném používání produkt lze sdílet i s ostatními. Náramek ale chrání pouze tu osobu, která ho má na ruce.

Náramek dopravci předáme nejpozději druhý den od podání objednávky.

Obojky

NNT obojek proti klíšťatům je inovativní ochranný prostředek pro psy, který poskytuje přirozenou ochranu proti klíšťatům bez použití chemických látek. Obojek využívá technologii vysílání elektromagnetických vln, které mají na klíšťata odpuzující účinek. NNT obojek je vhodný pro psy všech velikostí a věkových kategorií a může být použit v kombinaci s jinými antiparazitními prostředky. Obojek je snadno použitelný, bezpečný a účinný a může chránit vašeho psa před klíšťaty po dobu až 6 měsíců.

NNT obojek se odlišuje od ostatních obojků tím, že využívá nejnovější technologii pro odpuzování klíšťat. Tento obojek vysílá elektromagnetické vlny, které vytvářejí pro klíště vysoce nehostinné prostředí. Tento způsob odpuzování je naprosto bezpečný a vhodný pro psy všech věkových kategorií.

Ne. Obojek NNT je voděodolný. Účinné látky se nacházejí v ztuhlé silikonové vrstvě kůže, která účinnou látku chrání.

Ano. Obojek je vhodný pro štěňata jakéhokoli stáří.

Ano, a to bez omezení.

Pokud se obojek výrazně znečistí, doporučujeme jemně otřít aktivní složku vlhkým hadříkem, aby zůstala zachována jeho účinnost.

Ne. Nový obojek můžete nasadit ihned.

Ano.

Připevnění vodítka k obojku nepřipadá v úvahu, jelikož by se mohla uvolnit přezka spojující obojek.

Obojek dopravci předáme nejpozději druhý den od podání objednávky.