Dětský NNT náramek proti klíšťatům 1-6 let - neonově růžový

Značka: NNT PRODUCTS

Pohodlný náramek proti klíšťatům poskytující spolehlivou ochranu vašeho dítěte během outdoorových a sportovních aktivit. Dopřejte dítěti pobyt v přírodě bez obav z klíšťat. Náramek neuvolňuje žádné chemické látky a nezapáchá. Vyrobeno s láskou v ČR 

Dostupnost Skladem
Kód: 81
482 Kč 398,35 Kč bez DPH
Dětský NNT náramek proti klíšťatům 1-6 let - neonově růžový
Značka: NNT PRODUCTS
PŘÍRODNÍ
PŘÍRODNÍ
Používáme pouze přírodní aktivní složky
BEZ CHEMIKÁLIÍ
BEZ CHEMIKÁLIÍ
Výrobky neuvolňují žádné chemické látky
RUČNĚ V ČESKU
RUČNĚ V ČESKU
Zaručujeme lokální výrobu s láskou
BEZ ZÁPACHU
BEZ ZÁPACHU
Už žádné nepříjemné zápachy

Jste rodičem a nadšencem do přírody a outdooru? Rádi trávíte čas s vašimi dětmi na procházkách, výletech a v přírodě?

Nenechte si své chvilky kazit klíšťaty! S ochranným NNT náramkem máte přírodní a účinné řešení během dobrodružství vašeho dítěte v přírodě. Už nebudete muset dělat kompromisy mezi ochranou proti klíšťatům a zdravím vašich dětí, protože NNT náramek využívá inovativní technologii, která je bez chemických látek nebo nepříjemných zápachů.

Jeho účinnost spočívá ve vysílání elektromagnetických vln, které klíšťata odpuzují, aniž by si na ně vytvořila imunitu. A co je nejlepší, jeho vysílání vln je tělu přirozené, dokonce až 1000x slabší než emitace mobilního telefonu. Náramek je jednoduchý na použití a bezpečný pro každéhonezapáchá a neobsahuje žádné chemikálie, což znamená, že je vhodný i pro děti s citlivou pokožkou nebo trpícími ekzémy a dermatitidami.

NNT náramek proti klíšťatům je ručně vyráběn v naší vlastní laboratoři v České republice s láskou a péčí, takže víte, že je vyroben kvalitně a s ohledem na přírodu. A otestovali jsme ho i na sobě: při správném používání vydrží až 6 měsíců a je kompletně odolný vůči vodě.

Přizpůsobte si velikost Délka tohoto neonově růžového NNT náramku proti klíšťatům pro děti ve věku 1 až 6 let je 20,5 cm. Pomocí suchého zipu můžete dítěti nastavit velikost dle jeho potřeb. Stačí přiložit informační kapsli na určené místo a můžete směle do přírody!

Výhody:

 •  Spolehlivá ochrana před klíšťaty.
 •  Klíště si na odpuzující vlny nezvykne.
 •  Vysílá vlny pouze tělu vlastní.
 •  Neuvolňuje žádné chemické látky a nezapáchá.
 •  100 % absence chemických a toxických účinků.
 •  Vhodný pro lidi citlivé na chemické látky.
 •  Při správném používání působí až 6 měsíců.
 •  Odolný vůči vodě.
 •  Ručně vyráběný.
 •  Testovaný v České republice a Polsku.
 •  Vhodný pro všechny věkové skupiny, včetně dětí.
 •  Neruší zvěř ani domácí mazlíčky.

Neváhejte a přidejte NNT náramek proti klíšťatům do výbavy svého dítěte na příští výlet do přírody! S jeho funkčností a pohodlností bude vaše dítě v bezpečí a můžete si společně užít krásy přírody bez obav z klíšťat.

Náramek je určen k nošení na zápěstí. Pomocí suchého zipu je nutno upravit délku náramku, aby se funkční prvek po celou dobu nošení dotýkal kůže. Pro zajištění vyšší ochrany je doporučeno náramek sundat teprve po 20 minutách od návratu domů. Náramek je možné prát ručně bez použití pracích prostředků. Po rozbalení z původního obalu s ochrannou hliníkovou fólií je doba účinnosti 6 měsíců. Pro zachování 100 % funkčnosti výrobku, náramek po sundání ze zápěstí umístěte do původního obalu nebo zabalte do hliníkové fólie (alobalu). Zabraňte kontaktu náramku s elektronickými přístroji. Výrobce neodpovídá za důsledky používání výrobku v rozporu s jeho zamýšleným účelem použití. Složení: silikon, oxid křemičitý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty